Dále doporučujeme, zábava, hry, vzdělávání

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Nejlepší hry pro dívky

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší hry pro dívky . Naleznete zde Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Akční gamesky, Adventury, Logické hry, Omalovánky, Letecké simulátory, online html5 hry, Barbie hry, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Hry s koňmi, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: zkratky, nápoje, různé, matematika, zločin a právo, internet, účetnictví, kultura, věda, materiály, lékařství a medicína, fyzika, rostliny, psychologie, nástroje, ekonomie a ekonomika, nemoce, cestování, chemie, filozofie, literatura, počítače, příroda, software atd.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Klíčová slova: Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, F, multimédia, webové stránky, Přáníčko Hody, hody, doprovody!, Free game online hry, zeměpis, tipy, Svatební blahopřání a texty, Seznam souborových přípon, Online web Hry zdarma bez registrace, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, č

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Vtípky, vtipné texty, frky, fóry, anekdoty, vtipy

Potřebujete se naladit? Vtípky, vtipné texty, frky, fóry, anekdoty, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O důchodcích, O Somálcích, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O Slovácích, O ekonomech, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, O manželství, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O Němcích, O ženách apod.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Rčení, výroky, bonmoty, aforismy, motta, moudrosti, hlášky

Slavné citáty, Rčení, výroky, bonmoty, aforismy, motta, moudrosti, hlášky, . Naleznete zde citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o smrti od různých známých osobností.

Keywords:Městské a obecní prapory obcí ČR, volný čas, Online životopisy, biografie slavných osobností, Dopravní značky, Obrázek červená kraslice, Wallpapers na PC, Nejlepší hry pro dívky, Státní prapory zemí světa, World Flags, P, výukové pomůcky, zábava

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Brutální krvavé hry, Karetní hry, Akční hry, Pro dívky, Strategie, Animace, Logické hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Sportovní hry, Závody aut, Střílečky a tak dále.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií rodinné vztahy, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, zločin a právo, politika, státní správa, křesťanství, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby, mytologie, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, umělci, sport, profese a zaměstnání, vlastnosti, nadpřirozené osoby atd.

Klíčová slova: Pozadí na PC, Biografie slavných osobností, Staré hry online, Textová velikonoční blahopřání, Online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vše o Vánocích, Obrázek fialové vejce, Super free web games zdarma, internet, hyperlinky, kuriozity

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, umělci, politici, sport, vlastnosti, věda, křesťanství, osobnosti, školství, národnost, mytologie, herectví, herci a herečky, lékařství, poruchy, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, záliby atd.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Pak zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, významné osobnosti, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, herci a herečky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. KSČ, Hokejisté, Právník, Vražedkyně, Dabérka, Brno, Producent, Egypt, Poslanec, Exilový prezident, Němci, Žhavé výstřely, Hejtmani, Sebevražda, Zlatý slavík, NHL, Československo, Miliardáři, Pittsburgh Penguins, Romantismus, Pedagog, Herečka, Antropolog, Itálie, Slovenští prezidenti, Esejista, Manýrismus, Spisovatel, Historik, Prezidenti, Kancléř, Režisér, Avangard Omsk, Malíř, První republika, Podnikatelé apod.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Přehled přípon a koncovek souborů, info, Omalovánka s velikonočním zajíčkem, odkazy, internetové stránky, Kliparty zdarma, Velikonoční přáníčka ke stažení, cestování, Vlajky států USA, linky

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, umělci, politici, sport, vlastnosti, věda, křesťanství, osobnosti, školství, národnost, mytologie, herectví, herci a herečky, lékařství, poruchy, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, záliby atd.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Klíčová slova: zdroje informací, Obrázky a kliparty zdarma, Pozadí na plochu PC, Prapory všech zemí světa, počítače, Velikonoční přáníčka pro vaše blízké, Tapety na plochu počítače, humor, odkaz, Vlajky států USA, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zajímavosti, Abstraktní tapety na plochu,

Několik fórů na závěr. Vtip Inzerát: Inzerát: "Koupím vilu od poslance za cenu, kterou uvedl v majetkovém přiznání."

V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Nicole Kidman
Naše tipy
Srandovní velikonoční blahopřání
Tipy na zajímavé weby
Obrázek Veselé Velikonoce
Partnerské weby
Obrázek bílé vejce
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.