Dále doporučujeme, informace, kultura, vzdělání a zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: internetové domény 1. řádu, týmy NHL, politické strany a hnutí, obecné zkratky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, úřady a ministerstva, geocaching, státy usa, měny, vojenské hodnosti, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, okresy České republiky apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Klíčová slova: Online hry zdarma, zajímavosti, kuriozity, URL, Křesťanské omalovánky k vytištění, Seznam vlajek amerických států, počítače, Online hry zdarma, Sexy Isla Fisher, Obrázky zdarma, info, odkazy, Dopravní značení

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Connecticut, Delaware, Michigan, Florida, Nevada, Pensylvánie, Oregon, Nové Mexiko, Oklahoma, Montana, Washington, Idaho, Iowa, Maine, Wyoming, Kansas, Colorado, Jižní Karolína, Severní Dakota, Indiana, Havaj, Missouri, Minnesota, Vermont, Georgie, Mississippi atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak otevřít, kterak editovat, jak importovat, čím zobrazit, v čem upravit, jak spustit, čím prohlížet, jak přehrát, v čem spustit, jak převést soubory těchto typů: hudební audio soubory, dokumenty, komprimace dat, šablony dokumentů, písma, fonty, koncovky souborů, grafiku, obrazy disků, video soubory, systémové soubory, spustitelné soubory, internet a web apod.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové online gamesy, Sportovní, Vánoční online hry, Oddechové, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Strategie, parkování - parkovačky, Karetní, Pro dívky, Klasické, Logické, Závodní a podobně.

Keywords:K, zdarma, odkaz, Nej hry online, Wallpapers na plochu hry, školství, Biografie známých osobností, Nej hry online, París Saint-Germain F.C., multimédia, cestování, Nejhranější online testy a kvízy

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Myšlenky, rčení, moudra, moudrosti, výroky, přísloví, aforismy

Citáty slavných osobností, Myšlenky, rčení, moudra, moudrosti, výroky, přísloví, aforismy, . Naleznete zde citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, v čem upravit, jak importovat, jak vytvořit, jak přehrát, čím zobrazit, jak exportovat, čím prohlížet, jak konvertovat, jak převést, kterak editovat soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, obrazy disků, internet a web, dokumenty, komprimace dat, šablony dokumentů, video soubory, systémové soubory, konfigurační soubory apod.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, politika, filozofie, profese a zaměstnání, lékařství, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, umělci, psychologie, záliby, národnost, školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, sport, věda, nadpřirozené osoby, přezdívky, podnikání a podnikatelé, mytologie, osobnosti, státní správa, rodinné vztahy atd.

Skvělé hry online zdarma

Zapařte si skvělé hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Bojové gamesy, Postřehové, Sportovní, Karetní hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení apod.

Klíčová slova: humor, Vánoční web, Obrázky na PC ke stažení, Omalovánky pro děti, tipy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, hyperlinky, Obrázek Japonka, webovky, Stručný encyklopedický slovník, zadarmo, V

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, jídlo a nápoje, mapy, stavby, ptáci, rostliny, květiny, láska, halloween, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, Vánoce a Advent, zvířata, ženy a dívky, nástroje a přístroje, hudba, smajlíci a emotikony, přístroje, dopravní prostředky, muži, náboženství, symboly atd.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Kameňáky, vtípky, vtipy, fórky, anekdoty, fóry

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtípky, vtipy, fórky, anekdoty, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií černý humor, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, kameňáky, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji apod.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Vše o Vánocích - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční přání, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční koledy, materiály ke stažení, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jídlo, Vánoční koule, Jedle, Hostina, Advent, Brambořík, Osvětlení do oken, Koledy, Adventní věnec, Lindt, Neviňátko, Omalovánky, Zima, Píseň, Adventní kalendář, Květiny, Brno, Štědrý den, Ježíšek, Třásně, Ostrava, Jmelí, Zdraví, Stromeček, Atmosféra, Písnička, Kameňák, Vánoční prostírání, Linux, Santa, Láska nebeská apod.

Klíčová slova: Pozadí na tablet, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, webové stránky, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Skvělé hry online zdarma, Sexy Emma Watson, Přehled zkratek a akronymů, Federace USA, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, jídlo a nápoje, mapy, stavby, ptáci, rostliny, květiny, láska, halloween, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, Vánoce a Advent, zvířata, ženy a dívky, nástroje a přístroje, hudba, smajlíci a emotikony, přístroje, dopravní prostředky, muži, náboženství, symboly atd.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Kameňáky, vtípky, vtipy, fórky, anekdoty, fóry

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtípky, vtipy, fórky, anekdoty, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií černý humor, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, kameňáky, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vánoční web - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční dekorace, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jmenovka, Monitor, Lindt, Vánoční hvězda, Skleněné ozdoby, Adventní trhy, Popelka, Sněhová vločka, Borovice, bezlepkové cukroví, Štědrý den, Rostliny, Štóla, Film, Kapr, Řetězy, Václavské náměstí, Jedle, Husarské knoflíky, Wallpaper, Betlém, Plocha, Korálky, Atmosféra, Text, Milka, Ostrava, K Tisku, Štěstí, PF, K Vytisknutí apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj apod.

Nej hry online

Běžte na nej hry online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní gamesy, Hannah Montana, Logické hry, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Deskovky, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Hry s koňmi, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry apod.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. V této rozsáhlé kolekci naleznete země jižní Asie, země střední Asie, země Afriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Klíčová slova: zeměpis, Online geografické testy zdarma bez registrace, zábava, Kliparty zdarma, Seznam souborových přípon, Omalovánky k vybarvení, Tapety na plochu počítače, Nejlepší hry pro dívky, volný čas, Životopisy slavných osobností, M, Pozadí na PC, Anastacia, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pojištění vkladu: Děda si příjde uložit do spořitelny 100 Kč. Pokladní vypíše doklad a bere od dědy stovku. Vtom děda cukne a říká : "A když krachne vaše pobočka, nepříjdu o tu stovku ?" "Nepříjdete, dědo, za ty peníze vám ručí celá Erste bank" "A co když krachne celá Erste bank ?" "Dědo, tak vám za to ručí vláda v čele s p. Paroubkem" "A co když krachne vláda v čele s p. Paroubkem ?" "Ale dědo, snad by vám to za tu stovku stálo. Ne ?"

Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Na náboru malých hokejových talentů se ptá malý capart trenéra: „A jakou budu mít jako útočník zbraň?”

Další odkazy:

Milla Jovovich
Odkazy na zajímavé weby
Singapore
Odkazy na užitečné webové stránky
Freeware
Tipy na užitečné weby
Senegal
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Coloring book, Adult, children online free
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Athletic Bilbao

Děkujeme vám za vaši návštěvu.