Naše tipy, cestování, zábava i hry

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Onlinovky zdarma

Všem hráčům doporučujeme onlinovky zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Střílecí hry, Letecké simulátory, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Adventury, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Logické hry, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Omalovánky apod.

Vtipy, frky, kameňáky, černý humor, fóry, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, frky, kameňáky, černý humor, fóry, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O Somálcích, O mužích, O Windows, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O důchodcích, Vtipné hádanky, Frky ze života, O manželství, O Slovácích, O Němcích, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních apod.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politici, lékařství, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, přezdívky, mytologie, umělci, vlastnosti, národnost, rodinné vztahy, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, poruchy, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, historie, fikce a fantasy, křesťanství, věda atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Klíčová slova: linky, Online hry pro děti zdarma, multimédia, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Tapety na plochu Vánoce, zadarmo, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, internetové stránky, Cristiano Ronaldo football, tipy, Prapory regionů a království, webovky, Hry pro dívky online

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Moudra, úsloví, moudrosti, hlášky, výroky, rčení, motta

Slavné citáty, Moudra, úsloví, moudrosti, hlášky, výroky, rčení, motta, . Mj. na webu naleznete citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o penězích, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o kráse, moudra o dětech od různých známých osobností.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Keywords:Obrázky zdarma, Online hry zdarma, Vlajky amerických států USA, internet, Andrés Iniesta, Biografie známých osobností, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Full HD wallpapers na PC, Online hry zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Onlinovky zdarma, počítače

Biografie známých osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Pak zkuste Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Filozof, Nobelova cena, Češi, Básníci, Egypt, Francouz, Brno, Sochař, Miliardáři, Podnikatel, Olympijský vítěz, Rakušan, Sebevražda, Zpěvačka, Faraon, Hokejisté, Scénárista, Ministr, Podnikatelé, Náboženství, New Jersey Devils, Renesance, Trenérka, Imitátor, Prezidenti ČR, Válka, Komunisté, Teolog, Žijící, Ministři, Herec, Boston Bruins, Charta 77, Stoletá válka, Česká královna, HIV pozitivní apod.

Fórky, ftipy, vtipné texty, vtípky, černý humor, vtipy

Chcete se pobavit? Fórky, ftipy, vtipné texty, vtípky, černý humor, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipné hádanky, murphyho zákony, černý humor, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipy o facebooku apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Informace, cestování, zábava i hry

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Frky, fóry, vtípky, fórky, kameňáky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Frky, fóry, vtípky, fórky, kameňáky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O mužích, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, O ženách, Vtipy o Bohu, O Slovácích, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, O manželství, O Chucku Norrisovi, O Windows, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, O škole, Frky ze života, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O Němcích apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, M, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Jessica Simpson, Přehled státních vlajek států světa, Státní vlajky zemí, Americké federální vlajky, Vlajky států severní Ameriky, kuriozity, F, cestování, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hudba, mapy, láska, nástroje a přístroje, nápoje, halloween, květiny, ptáci, muži, auta, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, zelenina, ovoce, rostliny, symboly, hmyz, zvířata, náboženství, přístroje atd.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: filozofie, chemie, matematika, příroda, lékařství a medicína, literatura, nemoce, stavebnictví, počítače, náboženství a křesťanství, účetnictví, bankovnictví, různé, fyzika, politika, sport, technika, rostliny, psychologie, materiály, zkratky, software, hardware, internet atd.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Klíčová slova: hyperlinky, doporučujeme, Pozadí na plochu PC, Wallpapers na plochu Vánoce, Vánoční magazín, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, pro dospělé, Historie cestování, zeměpis, F, odkazy

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hudba, mapy, láska, nástroje a přístroje, nápoje, halloween, květiny, ptáci, muži, auta, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, zelenina, ovoce, rostliny, symboly, hmyz, zvířata, náboženství, přístroje atd.

Síť, cestování, zábava i hry

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, v čem upravit, jak přehrát, čím prohlížet, čím zobrazit, kterak editovat, jak konvertovat, jak exportovat, jak spustit, jak vytvořit, jak převést soubory následujících typů: komprimace dat, spustitelné soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, internet a web, hudební audio soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, grafiku, konfigurační soubory, systémové soubory apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Klíčová slova: V, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, F, Přehled přípon a koncovek souborů, Super online kvízy, Úspory a spoření, humor, zajímavosti, Ilustrační obrázky, pro děti, Vánoční web, Tapety na plochu PC, Cristiano Ronaldo football, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Svízel: Nejhorší je dostat průjem v zácpě.

Eskymačka hoří touhou zašoustat si chvíli pouhou ani si však nevrzla svlíkla se a umrzla.

Stížnost na hokejového sudího: „Při práci si neustále píská!”

Další odkazy:

Obrázek Sexy oči
Partnerské internetové stránky
Rose McGowan
Naše tipy na užitečné weby
Rachel Stevens
Linky na partnerské weby
Bacará
Doporučené odkazy
Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Vlajka Bruneie

Děkujeme vám za vaši návštěvu.