Naše tipy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak importovat, jak přehrát, jak konvertovat, jak exportovat, čím zobrazit, jak spustit, v čem spustit, jak převést, kterak editovat, jak vytvořit následující typy souborů: internet a web, hudební audio soubory, písma, fonty, dokumenty, konfigurační soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů apod.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Klíčová slova: pro dospělé, Online vánoční magazín, Databáze osobností Kdo je to?, webovky, Velikonoční blahopřání Velikonoce jsou tady!, Světové vlajky, Vlajky měst a obcí České republiky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Obrázek chodící vajíčko, Vlajky měst a obcí České republiky, Dopravní značky, zeměpis, webové stránky

Moudrosti, hlášky, výroky, aforismy, přísloví, rčení, myšlenky

Slavné citáty, Moudrosti, hlášky, výroky, aforismy, přísloví, rčení, myšlenky, z kategorií citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o lži, citáty o kráse od různých známých osobností.

Online vánoční magazín - vánoční web

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční filmy, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pokrmy, Vinná klobása, Rostliny, Staroměstské náměstí, Přáníčko, Vánoční svícen, Schleich, Tiskárna, Vánoční tapety, Květiny, Tablet, Vykrajovátka, Vánoční koule, Keramický adventní věnec, Vánoční ubrusy, Vánoční svařák, Umělý vánoční stromek, Svíčky, Linecká kolečka, Korálky, Neviňátko, Pastýř, Milka, Papírové ozdoby, Striezelmarkt, Wallpaper, Kapr, Strom, Sněhová vločka, Štěstí, Nový rok apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nástroje, český jazyk, internet, fyzika, hardware, školství, literatura, lékařství a medicína, zkratky, bankovnictví, materiály, stavebnictví, různé, nápoje, ekonomie a ekonomika, technika, sport, rostliny, filozofie, nemoce, náboženství a křesťanství, věda, počítače, účetnictví atd.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Blízkého východu, Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Afriky, země střední Asie apod.

Keywords:Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, cestování, multimédia, Obrázek Mexické vejce, Staré hry online, V, Seznam souborových přípon, Přáníčko Mám čest být vajíčko, kuriozity, weby, zdroje informací

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Závody aut, Sportovní hry, Karetní hry, Logické hry, Postřehové hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Střílečky a tak dále.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, věda, dopravní prostředky, muži, nástroje a přístroje, hmyz, květiny, Vánoce a Advent, ptáci, rostliny, náboženství, halloween, nápoje, osobnosti a lidé, stavby, zelenina, láska, ženy a dívky, jídlo a nápoje, ovoce, hudba atd.

Klíčová slova: linky, Kliparty pro dokumenty, Slovník pojmů Co je to?, Velikonoční wallpaper s beránkem, URL, volný čas, č, Velikonoční přání: Běží malý zajíček, Obrázky na PC, zadarmo, Seznam zkratek a akronymů, tipy

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako nadpřirozené osoby, školství, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, mytologie, politici, přezdívky, státní správa, fikce a fantasy, vlastnosti, profese a zaměstnání, historie, sport, rodinné vztahy, poruchy, osobnosti, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, záliby, žurnalisté a novináři atd.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Nejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oddechové hry, Deskovky, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Vaření a smažení, Adventury, Hry s koňmi, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Akční gamesky, Strategické onlinovky apod.

Fórky, vtípky, černý humor, vtipy, fóry, frky

Chcete se pobavit? Fórky, vtípky, černý humor, vtipy, fóry, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, murphyho zákony, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, kameňáky, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty apod.

Životopisy slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Svatý, Nobelova cena, Florida Panthers, Režisér, Prezidenti, Mluvčí, Philadelphia Flyers, Komunista, Gymnasté, Archivář, Právník, Starověký Egypt, Stoletá válka, Poslanci, Pop, Rétorika, Pittsburgh Penguins, Producent, Imitátor, Vražedkyně, Francouz, Boston Bruins, Hudebnice, Dramatik, První republika, Orlík, Upálen, Ministr zahraničí, Washington Capitals, Nežijící, Sci-fi, NHL, Zpěvák, Dallas Stars, Kladno, Trenérka apod.

Klíčová slova: pro děti, Online zeměpisné testy zdarma, M, Veselé velikonoční přání Roztomilý zajíček, info, odkazy, zajímavosti, Luxembourg, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, hyperlinky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Online vánoční magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Plocha, Vánoční svařák, Vánoční dekorace, Papírový vánoční stromek, Vánoční ozdoby, Pastýř, LED svíčky, Vánoční koledy, Drážďany, Blahopřání, Pro děti, Vánoční trhy, Vánoční svícen, PF, Jmenovka, Vánoční stromek, Anděl, Monitor, Kinder, Kavkazská jedle, Pokrmy, Korálky, Koleda, Jezulátko, Keramický adventní věnec, Vosí hnízda, Skleněné ozdoby, Ohňostroj, Lindt, Píseň, Adventní kalendář apod.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Klíčová slova: internet, humor, Dopravní značení, Super online kvízy, Onlinovky zdarma, Velikonoční blahopřání: Hody, hody, doprovody, Ilustrace, obrázky, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, výukové pomůcky, Biografie známých osobností, F, Obrázek růžový králíček,

Několik fórů na závěr. Vtip Nemá vlastní hodinky: Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Kohn navštíví Roubíčka a zastihne ho, jak seškrabává omítku ze zdi do papírového pytlíku. "Copak to vyváděj", diví se Kohn, "snad nemalujou?" "Kdepak! Stěhuju se."

Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Malawi
Tipy na zajímavé weby
Texty a obrázky k Velikonocům
Doporučené odkazy
Obrázek červená kraslice
Naše tipy
Význam Velikonoc
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.