Partnerské weby, důležité informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Utah, Kalifornie, Nové Mexiko, Alabama, Arizona, New Hampshire, Colorado, Západní Virginie, Oklahoma, Wisconsin, Washington, Virginie, Massachusetts, Oregon, Tennessee, Wyoming, Missouri, Nevada, New Jersey, Mississippi, Michigan, Severní Karolína, Nebraska, Georgie, Connecticut, Indiana atd.

World wide web, internet, důležité informace

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Střílečky, Bojové hry, Hry pro děti, Akční hry, Pro dívky, Strategie, Závody aut, Adventury, Sportovní hry, Animace a tak dále.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Pozadí na PC - tapety na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC. vhodné pro notebook, phablet, displej, ultrabook, mobilní telefon, PC, mobil, smartphone, počítač, monitor, tablet a pro operační systémy OSX, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Java ME, Windows 98, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, macOS, Linux Xubuntu, Chrome OS. Počítačové tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, letadla, auta, zvířata, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, wallpapery, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, květiny, kytky, dopravní prostředky, příroda, krajina, noční města, budovy a stavby, rostliny, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí 1440x900, 1152x1920, 320x568, Full HD 1080x1920, 1024x768, 640x480, 1920x1440, 1280x960, 1152x864, 1152x768, širokoúhlé 1366x768, 800x1280, 854x480, 1280x768, 1920x1200, 1440x2560 atd.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC, hyperlinky, Nejhranější hry online, multimédia, Obrázek koš s vajíčky, kuriozity, webové stránky, Online biografie, životopisy osobností, Selena Gomez, školství, Free game online hry, Pozadí na PC, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Anekdoty, vtípky, kameňáky, vtipné texty, černý humor, fóry

Zkuste vypnout! Anekdoty, vtípky, kameňáky, vtipné texty, černý humor, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipné hádanky, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, důležité informace

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Online hry pro děti zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry pro děti zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Bojové online gamesy, Karetní, Klasické, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Sportovní, Strategie, Logické a podobně.

Keywords:počítače, ú, webovky, zajímavosti, Velikonoční motiv, A, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zábava, Bermuda, Wallpapery na PC ke stažení, Kliparty zdarma, odkazy

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

úsloví, rčení, přísloví, motta, hlášky, moudrosti, myšlenky

Citáty slavných osobností, úsloví, rčení, přísloví, motta, hlášky, moudrosti, myšlenky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o kráse, citáty o smutku, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o lásce, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o smrti od různých známých osobností.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Informace, důležité informace

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, čím zobrazit, jak exportovat, jak konvertovat, jak otevřít, jak spustit, v čem spustit, jak převést, jak importovat, jak vytvořit, kterak editovat soubory z následujících kategorií: koncovky souborů, video soubory, hudební audio soubory, grafiku, šablony dokumentů, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, obrazy disků, systémové soubory, dokumenty, konfigurační soubory apod.

Klíčová slova: Vlajky spojených států amerických, weby, internet, Textová velikonoční blahopřání, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, výukové pomůcky, Seznam vlajek měst České republiky, Obrázek Velikonoční zajíc, Online hry pro děti zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Přehled přípon a koncovek souborů, Online hry zdarma

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Textař, Voják, Egypt, Avangard Omsk, Florida Panthers, Angličané, Archivář, Kněz, Vojevůdce, New York Rangers, AIDS, Rock ‚n‘ Roll, Malíř, Druhá světová válka, Olympijští vítězové, Svatý, Překladatel, Normalizace, Zpěvák, Dallas Stars, Herečka, Sci-fi, Producent, Sochař, Zpěvačka, Češi, Hejtmani, Textařka, Fotograf, Kladno, Husité, Ekonom, Esejista, Faraon, Generalissimus, Itálie apod.

Síť, důležité informace

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online. Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Akční hry, Logické a tak podobně.

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Oklahoma, Wisconsin, Arkansas, Kalifornie, Texas, Louisiana, Kentucky, Washington, Virginie, Vermont, Arizona, Indiana, Jižní Dakota, Aljaška, Montana, Connecticut, Tennessee, Florida, Oregon, Kansas, Nevada, Delaware, Jižní Karolína, Havaj, Massachusetts, Nebraska atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak vytvořit, jak převést, jak konvertovat, jak importovat, jak otevřít, jak přehrát, v čem spustit, čím zobrazit, jak spustit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, koncovky souborů, spustitelné soubory, systémové soubory, komprimace dat, internet a web, písma, fonty, obrazy disků, šablony dokumentů, dokumenty, konfigurační soubory apod.

Hlášky, myšlenky, moudrosti, aforismy, rčení, bonmoty, úsloví

Citáty slavných, Hlášky, myšlenky, moudrosti, aforismy, rčení, bonmoty, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o lži od různých známých osobností.

Tapety na plochu PC - obrázky ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC. doporučujeme pro obrazovka počítače, monitor, ultrabook, mobil, PC, smartphone, tablet, notebook, počítač, mobilní telefon, displej a pro operační systémy Slackware, BlackBerry OS, Windows 7, Java ME, Microsoft Windows 8, Windows 10, Windows 98, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Android, Windows XP. Počítačové tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, zvířata, wallpapery, operační systémy, Windows, auta, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, sportovní pozadí, hudební tapety, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, noční města. Vyberte si rozměr z 360x760, širokoúhlé 1366x768, 2560x1440, 1152x768, HD 1280x720, hi res 2560x1920, 1536x2560, 750x1334, 1440x2560, 360x640, 768x1024, 1600x1200, 1536x864, 1280x960, 375x667, 412x846 atd.

Klíčová slova: Vánoční magazín, Nejhranější online hry zdarma, Webové html5 hry zdarma, Velikonoční přáníčka pro vaše blízké, info, Stručný slovník pojmů a termínů, Přehled formátů souborů, Veselá velikonoční přáníčka, volný čas, A, zdarma

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Textař, Voják, Egypt, Avangard Omsk, Florida Panthers, Angličané, Archivář, Kněz, Vojevůdce, New York Rangers, AIDS, Rock ‚n‘ Roll, Malíř, Druhá světová válka, Olympijští vítězové, Svatý, Překladatel, Normalizace, Zpěvák, Dallas Stars, Herečka, Sci-fi, Producent, Sochař, Zpěvačka, Češi, Hejtmani, Textařka, Fotograf, Kladno, Husité, Ekonom, Esejista, Faraon, Generalissimus, Itálie apod.

Náš tip, důležité informace

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdroje informací, pro dospělé, Online testy a kvízy zdarma, doporučujeme, Obrázek kuřátka, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Světové vlajky, Stručný encyklopedický slovník, Dopravní značení, Onlinovky zdarma, Obrázek Veselé vajíčko,

Několik fórů na závěr. Vtip Alkohol činí život snesitelným: Život je krásnej, ale člověk musí být pořád trochu nalitej.

Když si dáš tohle do statusu, tak to budeš mít ve statusu! Dej si to do statusu a sleduj, jak to máš ve statusu!

Starého žida srazí před kostelem auto. Vyběhne kněz, poklekne u něj a ptá se: "Synu, věříš v Boha Otce Všemohoucího, Syna a Ducha Svatého?" Žid otevře oči: "Já tu umírám a oni mi dávají blbé hádanky."

Další odkazy:

Naše tipy
Obrázek Veselé Velikonoce
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční pohled
Tipy na zajímavé weby
Obrázek modrozelené vajíčko
Partnerské weby
Bayern Monachium klub piłkarski
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.