Partnerské weby, zábava, důležité informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Ftipy, vtípky, frky, fórky, kameňáky, fóry

Chcete se pobavit? Ftipy, vtípky, frky, fórky, kameňáky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné hádanky, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, černý humor, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, vtipné básničky, kameňáky apod.

Frky, kameňáky, vtípky, fórky, vtipy, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Frky, kameňáky, vtípky, fórky, vtipy, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, černý humor, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipné citáty, židovské anekdoty, kameňáky, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech apod.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Síť, zábava, důležité informace

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Klíčová slova: A, Online web Hry zdarma bez registrace, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Vlajky států USA, Omalovánky, hry pro děti, URL, internetové stránky, Superhry a hry online zdarma, Naomi Campbell, webové stránky, M, F, zajímavosti

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Free game online hry

Všem hráčům doporučujeme free game online hry . Mj. na webu naleznete Puzzle a skládačky, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Střílecí hry, Oddechové hry, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Hannah Montana, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Adventury, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Logické hry apod.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Karetní hry, Bojové hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Závody aut, Akční hry, Pro dívky, Strategie, Hry pro děti, Adventury, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Keywords:volný čas, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, multimédia, kuriozity, Přání, přáníčka, blahopřání, cestování, Nejlepší zeměpisné kvízy, Seznam vlajek měst České republiky, Nelly Furtado, Tapety na PC zdarma ke stažení, pro děti, M

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Náš tip, zábava, důležité informace

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. doporučujeme pro PC, notebook, ultrabook, displej, mobil, tablet, monitor, smartphone, obrazovka počítače, phablet, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Ubuntu, OSX, Apple iOS (iPhone), Windows 95, macOS, Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Microsoft Windows 8, Windows XP, Windows 98, SUSE Linux. Pozadí na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: oceán, moře, pláže, motorky, květiny, nature - příroda, fantasy, free wallpapers, zvířata, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, ptáci, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, Formule 1. Zvolit si můžete rozměry 1440x2560, širokoúhlé 1366x768, 3200x1800, 1800x1440, 1280x720, 1680x1050, 1920x1080 Full HD, 1600x2560, 800x600, 1024x768, 1536x2560, 1152x864, 1920x1280, HD 1280x720, 1280x768, 1080x1920 atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Klíčová slova: internet, Webové online hry zdarma, Státní vlaječky, prapory, Grunge rock music, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Členské země americké federace, Onlinovky zdarma, Přání k narozeninám, Online životopisy, biografie slavných osobností, Nejlepší hry pro dívky, počítače, Přehled zkratek a akronymů

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Informace, zábava, důležité informace

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Anekdoty, černý humor, vtipné texty, kameňáky, ftipy, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, černý humor, vtipné texty, kameňáky, ftipy, vtípky. vás dostanou. Vtipy z kategorií O ženách, O gayích a homosexuálech, O škole, O mužích, O ekonomech, O Slovácích, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O Windows, Frky o tchýních, O Němcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Klíčová slova: zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přání ke kulatému výročí, tipy, PC tapety pro Windows, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Vánoční jmenovky a samolepky na dárky ke stažení a vytištění, Hry pro nejmenší děti online zdarma, odkaz, zadarmo

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Postřehové hry, Strategie, Pro dívky, Logické hry, Animace, Hry pro dva hráče, Střílečky, Brutální krvavé hry, Závody aut, Akční hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Bojové hry a tak dále.

Tapety na PC zdarma ke stažení - pozadí na tablet

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC zdarma ke stažení. lze použít v phablet, displej, mobilní telefon, PC, počítač, smartphone, obrazovka počítače, mobil, ultrabook, monitor, tablet a pro operační systémy Lubuntu, macOS, Windows 95, Mac, Windows Server 2012, Windows NT, OSX, Android, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Linux Fedora. Full HD tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, auta, příroda, krajina, psi a štěňátka, hudební tapety, noční města, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, dopravní prostředky, rostliny, operační systémy, Windows, budovy a stavby, wallpapery, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie. Stahujte v rozlišení 1536x864, Full HD 1080x1920, 1152x768, 393x786, 375x812, 375x667, 412x846, 640x480, 800x600, 1440x900, 750x1334, 1920x1280, hi res 2560x1920, 854x480, 1536x2560, 1280x960 atd.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, čím prohlížet, jak konvertovat, čím zobrazit, jak převést, v čem spustit, jak vytvořit, kterak editovat, jak importovat, v čem upravit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: video soubory, písma, fonty, systémové soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, spustitelné soubory, internet a web apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Klíčová slova: Vlajky států obrázků, výukové pomůcky, Wallpapers na PC ke stažení, webovky, weby, Tapety na plochu zdarma, školství, Obrázky, kliparty, humor, odkazy, zeměpis, Obrázky vlajek měst ČR, Lucy Liu, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Hádanka: Víte, jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce? - Namátkou.

Sejdou se zvířátka na poradě. Hroch povídá: "Zítra pojedeme na výlet." Žába po něm opakuje: "Zítra pojedeme na výlet." Hroch pokračuje: "Sraz bude v 7:30 u lesa." Žába po něm zase opakuje: "Sraz je v 7:30 u lesa." Hroch povídá: "A ta zelená čůza zůstane doma." A žába si povzdychne: "Chudák krokodýl, ten se tak těšil."

KŘESŤANSTVÍ: Máš dvě krávy. Jednu dáš sousedovi. SOCIALISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a zavře tě. KOMUNISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a dá ti trochu mléka. EVROPSKÁ UNIE: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě, jednu zastřelí, podojí druhou a mléko zahodí. TRADIČNÍ KAPITALISMUS: Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš si býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu. ČESKÝ KAPITALISMUS: Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1600 mil. Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy, ale kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci. AMERICKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Prodáš jednu a nutíš druhou aby dávala mléko za čtyři. Později najmeš konzultanta, aby zjistil proč kráva chcípla. FRANCOUZSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Jdeš do stávky, protože chceš tři. JAPONSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Navrhneš je tak, aby byly desetkrát menší a dávaly dvacetkrát tolik mléka. Pak vytvoříš leporelo o chytré krávě nazvané Kravakimono a budeš je prodávat po celém světě. ČÍNSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ plnou zaměstnanost, vysokou produktivitu skotu a zatkneš novináře, který tato čísla zveřejňoval. BRITSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Obě jsou šílené. ITALSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Nevíš ale, kde jsou, a tak jdeš na oběd. RUSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš pět. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš 42. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jsou jen dvě. Přestaneš počítat a otevřeš další láhev vodky.

Další odkazy:

Online hry zadarmo
Naše tipy na zajímavé stránky
Cestovatelské stránky
Doporučené internetové odkazy
Online hry zadarmo
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Gisele Bundchen
Tipy na užitečné weby
Natalie Portman
Naše tipy na užitečné weby
Vlajky, flags

Děkujeme vám za vaši návštěvu.