Tipy na zajímavé weby, počítače a internet

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

World wide web, internet, počítače a internet

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Afriky, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země východní Asie, země střední Asie apod.

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Severní Karolína, Nové Mexiko, Virginie, Nebraska, Iowa, Ohio, Oklahoma, Jižní Karolína, Alabama, Georgie, Delaware, Kentucky, Jižní Dakota, Indiana, Illinois, Texas, Louisiana, Utah, Idaho, Michigan, Maryland, Arizona, Wisconsin, Massachusetts, Mississippi, Nevada atd.

Klíčová slova: webovky, Vše o Vánocích, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, zdarma, Vlajka Falkland (Malvín), internet, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Full HD pozadí na PC, Střední Asie, F, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, kuriozity, F

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií žurnalisté a novináři, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, osobnosti, politika, záliby, psychologie, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, fikce a fantasy, zločin a právo, umělci, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, politici, školství, historie, nadpřirozené osoby, křesťanství, filozofie atd.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Keywords:cestování, Americké federální vlajky, weby, odkazy, Obrázek růžový králíček, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online vánoční magazín, školství, Velikonoční blahopřání, texty, obrázky ke stažení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, hyperlinky

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Country, Životopis, Vojevůdce, Vrah, New Jersey Devils, Právník, Český slavík, Herec, Olympijský vítěz, Hokejisté, Sebevražda, Historik, Vražedkyně, Imitátor, Voják, Exilový prezident, Čeští králové, Česká královna, AIDS, Hudebnice, Skladatel, Olympijští vítězové, Trenérka, Hudba, Vojáci, Esejista, Archivář, Hejtmani, Zpěvák, Diplomat, Královna, Lord, Československo, Komik, Philadelphia Flyers, Režisér apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak konvertovat, v čem spustit, kterak editovat, jak přehrát, jak importovat, čím zobrazit, jak exportovat, jak vytvořit, jak převést, v čem upravit soubory těchto typů: spustitelné soubory, dokumenty, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, komprimace dat, konfigurační soubory, obrazy disků, koncovky souborů, šablony dokumentů, hudební audio soubory, video soubory apod.

Informace, počítače a internet

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: Wallpapers na zdarma PC ke stažení, č, Webové online testy zdarma, Velikonoční texty, obrázky, přáníčka pro vaše blízké, doporučujeme, humor, URL, Vlajka Bolívie, pro dospělé, Ilustrační obrázky, Seznam souborových přípon, Skvělé hry online zdarma

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Adventury, Akční gamesky, Oddechové hry, Auta a závodní, Omalovánky, Hannah Montana, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, přezdívky, historie, nadpřirozené osoby, státní správa, herectví, herci a herečky, politici, filozofie, profese a zaměstnání, věda, umělci, mytologie, záliby, osobnosti, zločin a právo, rodinné vztahy, vlastnosti, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie atd.

Síť, počítače a internet

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Logické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Akční hry, Postřehové, Karetní hry a tak podobně.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - full HD tapety ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. vhodné pro mobil, obrazovka počítače, ultrabook, displej, monitor, mobilní telefon, PC, notebook, počítač, tablet, phablet a pro operační systémy Windows 2000, FreeBSD, Android, macOS, Chrome OS, BlackBerry OS, Windows Me, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Windows XP, Linux Xubuntu. Wallpapers na plochu počítače z kategorií rostliny, dopravní prostředky, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, zvířata, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, sportovní pozadí, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, květiny, kytky, wallpapery, noční města, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety. Stahujte v rozlišení 2560x2048, 360x640, 640x480, 375x812, 2160x3840, 1600x2560, 2048x1080, 1600x1200, 1200x1920, 1080x1800, 1152x1920, 1920x1440, 2048x1536, 1152x864, 320x568, 1440x960 atd.

Klíčová slova: webové stránky, zajímavosti, Online geografické testy zdarma bez registrace, Obrázek vejce s mašlí, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Dopravní značení, Fotbalista Wayne Rooney, Přehled přípon a koncovek souborů, výukové pomůcky, internetové stránky

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Adventury, Akční gamesky, Oddechové hry, Auta a závodní, Omalovánky, Hannah Montana, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, přezdívky, historie, nadpřirozené osoby, státní správa, herectví, herci a herečky, politici, filozofie, profese a zaměstnání, věda, umělci, mytologie, záliby, osobnosti, zločin a právo, rodinné vztahy, vlastnosti, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie atd.

Náš tip, počítače a internet

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zahraniční značky, výstražné značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky apod.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako halloween, dopravní prostředky, nápoje, náboženství, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, květiny, hmyz, stavby, muži, rostliny, symboly, věda, ženy a dívky, přístroje, Vánoce a Advent, zelenina, ovoce, mapy, láska, nástroje a přístroje, auta atd.

Skvělé hry online zdarma

Zapařte si skvělé hry online zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní gamesy, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Oddechové hry, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Vaření a smažení, online html5 hry, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Akční gamesky, Barbie hry, Hry s koňmi, Hannah Montana, Puzzle a skládačky apod.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

černý humor, kameňáky, vtipy, fórky, vtipné texty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, kameňáky, vtipy, fórky, vtipné texty, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipné hádanky, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, černý humor apod.

Klíčová slova: počítače, Skvělé hry online zdarma, zdroje informací, Online životopisy, biografie, Ilustrace, obrázky, Omalovánka Velikonoce k vytisknutí, Vlajky států USA, Obrázky vlajek měst ČR, Stručný encyklopedický slovník, volný čas, Dopravní značení, Nejlepší hry pro dívky, Obrázek fialové vajíčko,

Několik fórů na závěr. Vtip Slimáci: Lezou vedle sebe tři slimáci. Z ničeho nic jeden vybuchne. Druhý se diví: „Co to bylo?“ A třetí na to: „Asi nějaký muslimák.“

Oznamuje lékař homosexuálovi: „Máte kapavku. Kde jste k ní přišel?” „Nevím. Byl jsem sice v sauně, ale vzadu oči nemám!”

Na drátě visí tři netopýři, dva normálně hlavou dolů, ale třetí hlavou nahoru. Jeden z těch hlavou dolů se ptá druhého: "Hele, nevíš co se mu stalo?" "Copak nevidíš, že zvrací?"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Velikonoční textová a obrázková přáníčka
Naše tipy
Manchester United F.C.
Tipy na zajímavé weby
European Union
Zajímavé internetové odkazy
Textová přáníčka k Velikonocům
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.