Tipy na zajímavé weby, cestování, hry, zábava

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, výstražné značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky apod.

Vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jídlo, Osvětlení do oken, Vánoce, Vánoční prostírání, Papírový vánoční stromek, Stromeček, Plzeň, Vánoční ozdoby, Linecká kolečka, Koleda, Štěstí, Tisk, Osvětlení, Košíčky, Mrazík, Jmenovka, PF, Dárky, Ježíš Kristus, Jingle Bells, Vídeň, Vánoční punč, Adventní věnec, Kapr, Vánoční svícen, Vykrajovátka, Pokrmy, Vánoční trhy, Vánoční pozadí, Kuba, Svíčky apod.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hmyz, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, věda, zvířata, stavby, nápoje, náboženství, ptáci, symboly, auta, halloween, nástroje a přístroje, ovoce, zelenina, osobnosti a lidé, ženy a dívky, mapy, přístroje, Vánoce a Advent, hudba, muži, rostliny atd.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Online vánoční webzine - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční zábava, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Keramický adventní věnec, SMS, Pro děti, Recepty, Omalovánky, Windows, Neviňátko, Borovice, Patchwork, Vídeň, Santa, Adventní neděle, Advent, Korálky, Tichá noc, Plocha, Láska nebeská, Blahopřání, Vánoční světýlka, Písnička, K Vytisknutí, Štóla, Třásně, Pokrmy, Anglicky, Milka, Štědrý večer, Francouzsky, Koleda, Přání, Jmenovka apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - tapety na PC ke stažení

Také doporučujeme: Nejlepší obrázky na plochu zdarma. vhodné pro phablet, monitor, PC, notebook, ultrabook, obrazovka počítače, tablet, mobil, mobilní telefon, smartphone, displej a pro operační systémy Linux Ubuntu, OSX, FreeBSD, Linux Fedora, Android, macOS, Windows Server 2012, Slackware, Mac, Windows 10 Mobile, Windows NT. Obrázky na PC zdarma ke stažení z kategorií hudební tapety, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, wallpapery, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, rostliny. Dostupná rozlišení jsou 360x720, 1280x854, 1152x864, 2160x3840, 1600x2560, 1536x2560, 1920x1280, 640x480, 320x568, 1280x960, 1024x600, 1920x1440, 1536x864, 1536x2048, 375x667, širokoúhlé 1366x768 atd.

Klíčová slova: webové stránky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, internet, V, Tapety se zvířaty na plochu PC, Přehled zkratek a akronymů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vánoční magazín, Obrázky, omalovánky, Biografie slavných osobností, Dopravní značky, hyperlinky, doporučujeme

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online . V této jedinečné sbírce naleznete Pro dívky, Sportovní, Závodní, Strategie, Karetní, Hry na vaření a smažení, Logické, parkování - parkovačky, Klasické, Oddechové, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Bojové online gamesy a podobně.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Wallpapery na tablet - pozadí na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapery na tablet. lze použít v notebook, monitor, mobil, ultrabook, smartphone, PC, displej, počítač, tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 2000, Windows Me, Windows 98, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, macOS, Windows NT, BlackBerry OS, Chrome OS, Microsoft Windows 8. Tapety na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, zvířata, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, fraktály, ptáci, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, flóra, stromy, nature - příroda, Formule 1, tenisté a tenistky, free wallpapers, sportovní wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí 1080x1920, 375x812, 1680x1050, 1024x768, 375x667, 1200x1920, 3200x1800, 412x846, 1600x900, 1440x900, 2560x1600, 1366x768, 750x1334, 3200x1200, 360x640, 320x568 atd.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Bojové hry, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Animace, Závody aut, Relaxační hry, Karetní hry, Pro dívky, Postřehové hry, Strategie, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Adventury, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Akční hry a tak dále.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Keywords:pro dospělé, multimédia, tipy, zdroje informací, Antistresové omalovánky, pro děti, Obrázky vlajek měst ČR, Skvělé hry online zdarma, Obrázky k svátku a k jmeninám, zdarma, K, kuriozity

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Klíčová slova: Online hry zdarma, Full HD pozadí ke stažení, Seznam souborových přípon, Sexy Shannon Elizabeth, odkazy, Prapory regionů a království, Kliparty pro dokumenty, Romantické zamilované sms vzkazy, weby, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, info, Wallpapery na tablet

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, láska, ženy a dívky, sport, zelenina, hmyz, stavby, smajlíci a emotikony, rostliny, hudba, nápoje, květiny, Vánoce a Advent, halloween, symboly, věda, mapy, ptáci, zvířata, přístroje, dopravní prostředky atd.

Free game online hry

Zapařte si free game online hry . Mj. na webu naleznete Hannah Montana, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Farmářské hry, Letecké simulátory, Barbie hry, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Adventury, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Oddechové hry, online html5 hry, Strategické onlinovky, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry apod.

Síť, cestování, hry, zábava

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, zahraniční značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky apod.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, země EU, okresy České republiky, měny, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, týmy NHL, firmy a společnosti, státy usa, hudební zkratky, geocaching, vojenské hodnosti apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Klíčová slova: internetové stránky, Superhry a hry online zdarma, cestování, Zlatan Ibrahimović, Online vánoční webzine, Obrázky na plochu PC, F, Přání a přáníčka, školství, Hry pro nejmenší online, Vlajky amerických států USA

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, láska, ženy a dívky, sport, zelenina, hmyz, stavby, smajlíci a emotikony, rostliny, hudba, nápoje, květiny, Vánoce a Advent, halloween, symboly, věda, mapy, ptáci, zvířata, přístroje, dopravní prostředky atd.

Free game online hry

Zapařte si free game online hry . Mj. na webu naleznete Hannah Montana, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Farmářské hry, Letecké simulátory, Barbie hry, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Adventury, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Oddechové hry, online html5 hry, Strategické onlinovky, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry apod.

Informace, cestování, hry, zábava

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Kameňáky, vtipné texty, fóry, fórky, frky, vtipy

Potřebujete se naladit? Kameňáky, vtipné texty, fóry, fórky, frky, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky o tchýních, O ženách, O gayích a homosexuálech, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, O Somálcích, O Němcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O mužích, O důchodcích, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, vlastnosti, žurnalisté a novináři, státní správa, historie, herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, profese a zaměstnání, národnost, zločin a právo, poruchy, křesťanství, sport, mytologie, politika, osobnosti, umělci, filozofie, lékařství, školství, podnikání a podnikatelé atd.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, zadarmo, linky, Nejhranější online testy a kvízy, Super online kvízy, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online hry pro děti zdarma, zábava, Cameroon, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Ožralův problém: Zvonek v pozdních večerních hodinách. Za dveřmi muž, mající zjevně problémy se stabilitou i s artikulací: "Promiňte, že vyrušuju. Já jen že mi došel rum, tak jsem se chtěl zeptat, jestli je to jen u mě, nebo v celým baráku."

„Dovedeš bezvadně oklamat obránce a bleskurychle tečovat,” povídá hokejovému útočníkovi po zápase trenér. „Jen to příště, prosím tě, ukaž na druhé straně kluziště!”

Na paloučku v lese stojí vlčí hospoda. Každý víkend je v ní natřískáno vlky, hlava na hlavě. Když jsou vlci v nejlepším, najednou se rozletí dveře, stojí tam malý zajíček a výhružně zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane!" Vlci sedí, koukají jako opaření a nikdo se ani nehne. "Fajn," povídá zajíček, "v tom případě mi všichni dáte kačku." Vlci mu poslušně zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Další víkend se situace opakuje. Znovu, když jsou vlci v nejlepším, objeví se zajíček a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Ani tentokrát se vlci nedokáží vzpamatovat. "Takže mi dáte všichni kačku," povídá zajíček. Vlci opět zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Když zajíček odejde, vlci se vzpamatují a povídají: Vždyť je to naše hospoda, je nás tu padesát, každý z nás stačí na sto takových králíků. Až přijde znovu, všichni vstaneme. Tak se vlci domluvili a následující víkend netrpělivě očekávali zajíčka. Stejně jako minule, zajíček rozrazí dveře a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Vlci se na sebe podívají a všichni do jednoho vstanou. Vtom se rozletí dveře hospody podruhé, stojí v ní obrovský medvěd a povídá: "Frajeři to maj za bůra, ostatní za kačku."

Další odkazy:

Fernando Torres
Doporučené internetové odkazy
Poker Kartenspielen
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Fantasy tapety
Naše tipy na užitečné weby
A Associazione Calcio Milan de futebol da Itália e do mundo
Tipy na zajímavé weby
Penelope Cruz
Zajímavé webové stránky
Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.