Zajímavé odkazy, volný čas a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Papírový vánoční stromek, Advent, Santa, Třásně, Santa Claus, Pozadí, Vosí hnízda, Monitor, Husarské knoflíky, Bůh, Keramika, Písnička, Samolepky, Vídeňský punč, Osvětlení, Historické ozdoby, Jezulátko, Brno, Jingle Bells, Vánoční koledy, K Tisku, Jmelí, Slámový adventní věnec, Silvestr, Cesmína, Jarmark, Vánoční stromek, Vánoční punč, Tisk, Popelka, Vídeň apod.

Webové html5 hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme webové html5 hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Střílečky, Pro dívky, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Závodní, Karetní, Sportovní, Hry na vaření a smažení a podobně.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Klíčová slova: PC pozadí pro Windows, linky, Federace USA, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Onlinepoker über das Internet gespielt wird, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, školství, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Sexy Sara Shimada, internet, weby, zábava, Online adventní magazín

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní gamesy, Omalovánky, Deskovky, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Auta a závodní, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Oblíkačky, Oddechové hry, Strategické onlinovky apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Informace, volný čas a zábava

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

PC pozadí pro Windows - full HD wallpapers na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste PC pozadí pro Windows. doporučujeme pro displej, tablet, notebook, monitor, mobilní telefon, smartphone, PC, phablet, mobil, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy Windows 98, macOS, Microsoft Windows Vista, Linux Mint, OSX, Mac, SUSE Linux, Windows 7, Windows 10, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux. Wallpapers na PC z kategorií květiny, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, fraktály, sportovní a závodní auta, Formule 1, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, motorky, fantasy, nature - příroda, ptáci, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy. Zvolit si můžete rozměry 1600x2560, 1600x1200, 1080x1920, 393x786, 3200x1800, 320x568, 1280x1024, 2560x1440, 1280x854, 1920x1280, 2560x1600, 375x812, 1200x1920, 1024x600, 360x760, 2560x2048 atd.

Keywords:Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, volný čas, Přehled přípon a koncovek souborů, European Union, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Dopravní značení, Nejhranější hry online, Online obrázky k vybarvení, zdroje informací, pro děti, F

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

černý humor, anekdoty, fóry, frky, ftipy, kameňáky

Zkuste vypnout! černý humor, anekdoty, fóry, frky, ftipy, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O Chucku Norrisovi, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O manželství, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, O Somálcích, O škole, Frky o tchýních, Frky ze života, O mužích, O důchodcích apod.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Klíčová slova: V, humor, Dopravní značky, Přáníčka k svátku, cestování, tipy, B, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, Webové online hry zdarma, Online hry pro děti zdarma, Nejlepší online hry zdarma, Databáze osobností Kdo je to?

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Logické hry, Oddechové hry, Barbie hry, Vaření a smažení, Omalovánky, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Farmářské hry, Deskovky, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, online html5 hry, Střílecí hry, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, významné osobnosti, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Američané, Ital, Producent, Pedagog, Egypt, Němci, Upálen, KSČ, Atentát, Lord, New Jersey Devils, Císař, Brno, Husité, Country, Slovák, Spisovatel, Československo, Esejista, Prezidenti ČR, Český slavík, Válka, Nobelova cena, Máj, Textařka, Starověký Egypt, Faraon, Prezident USA, Dallas Stars, NHL, Imitátor, ČSSD, Voják, Američan, Skladatel, Státník apod.

Síť, volný čas a zábava

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Fóry, anekdoty, frky, kameňáky, vtipy, vtípky

Potřebujete se naladit? Fóry, anekdoty, frky, kameňáky, vtipy, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O gayích a homosexuálech, O Slovácích, Vtipné hádanky, O manželství, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O Chucku Norrisovi, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O Němcích, O důchodcích, Frky ze života, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech apod.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako sport, zelenina, dopravní prostředky, auta, stavby, náboženství, muži, hmyz, halloween, Vánoce a Advent, přístroje, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, zvířata, symboly, mapy, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, věda, ptáci, hudba, ovoce atd.

Obrázky na plochu počítače - pozadí na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na plochu počítače. lze použít v notebook, displej, phablet, monitor, tablet, obrazovka počítače, smartphone, PC, počítač, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy macOS, Mac, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, FreeBSD, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Red Hat Linux, Java ME, Windows 98. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako voda a bubliny, hudební tapety, zvířata, moře, oceány, pláže, auta, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, letadla, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, wallpapery, noční města, rostliny, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety. Stahujte v rozlišení 1200x1920, 1536x2048, 1024x768, 1366x1024, 412x846, 1152x864, 1600x900, 320x568, 1920x1200, 1600x2560, 2560x2048, 1536x2560, 1440x900, HD 1280x720, 1152x1920, 1920x1080 Full HD atd.

Klíčová slova: kuriozity, Slovník pojmů Co je to?, Online testy a kvízy zdarma, Přáníčka nejen k narození dítěte, webové stránky, Městské a obecní prapory obcí ČR, odkaz, Vánoční přání a blahopřání, webovky, Ilustrace, obrázky, Stručný slovník pojmů a termínů

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Logické hry, Oddechové hry, Barbie hry, Vaření a smažení, Omalovánky, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Farmářské hry, Deskovky, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, online html5 hry, Střílecí hry, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, významné osobnosti, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Američané, Ital, Producent, Pedagog, Egypt, Němci, Upálen, KSČ, Atentát, Lord, New Jersey Devils, Císař, Brno, Husité, Country, Slovák, Spisovatel, Československo, Esejista, Prezidenti ČR, Český slavík, Válka, Nobelova cena, Máj, Textařka, Starověký Egypt, Faraon, Prezident USA, Dallas Stars, NHL, Imitátor, ČSSD, Voják, Američan, Skladatel, Státník apod.

Náš tip, volný čas a zábava

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení apod.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Klíčová slova: M, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, internetové stránky, Obrázky na plochu počítače, info, Obrázek vajíčka, pro dospělé, zajímavosti, Státní prapory zemí světa, Prapory regionů a království, č, Přehled zkratek a akronymů, Hanoj city, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Problémy v manželství: Když mají manželé problémy, tak za to můžou vždy obě strany. Jak manželka, tak i tchýně.

Sedí babka na stromě a kolem jde puberťák. "Copak, babi, Redbull?" "Ne, pitbull."

Kdo chce rum pít, hůl si vždycky najde.

Další odkazy:

Yasmine Bleeth
Tipy na užitečné weby
Sportovní pozadí na plochu Windows
Odkazy na zajímavé weby
Svatební blahopřání a texty
Partnerské internetové stránky
Texty přání k svátku podle jmen
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Film Avatar 1,2
Tipy na zajímavé weby
Wayne Rooney - anglický futbalový útočník

Děkujeme vám za vaši návštěvu.