Zajímavé odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, státy usa, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, hudební zkratky, měny, geocaching, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, týmy NHL, firmy a společnosti apod.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Oklahoma, Aljaška, Kalifornie, Florida, Nevada, Severní Dakota, Západní Virginie, Idaho, Nebraska, Wisconsin, Kentucky, Tennessee, Pensylvánie, Indiana, Wyoming, New Hampshire, Maryland, Montana, Jižní Karolína, Arizona, Georgie, Minnesota, Colorado, Ohio, Missouri, Massachusetts atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Obrázky na plochu PC - počítačové tapety pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na plochu PC. lze použít v displej, obrazovka počítače, mobilní telefon, PC, phablet, smartphone, mobil, monitor, ultrabook, notebook, počítač a pro operační systémy Lubuntu, BlackBerry OS, Chrome OS, Windows 2000, Windows 10, Linux Xubuntu, Android, Linux Ubuntu, FreeBSD, Windows Server 2012, Windows 98. Full HD tapety na PC jsou rozdělené kategorií: vesmír, planety, galaxie, rostliny, wallpapery, auta, motorky, motocykly, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, letadla, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, hudební tapety, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata. Stahujte ve velikostech 1280x960, 1024x768, 360x640, 1280x1024, 1280x854, 1680x1050, 1536x864, 1536x2560, 1080x1800, 2048x1080, 375x667, 800x600, 2048x1536, 768x1024, Full HD 1080x1920, 1600x900 atd.

Klíčová slova: č, tipy, školství, Členské země americké federace, El Salvador, F, zajímavosti, Superhry a hry online zdarma, Křesťanství a jejich vztah k Vánocům, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, humor, Online testy zdarma, internetové stránky

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

PC tapety pro Windows - wallpapery na tablet

Dále vám doporučujeme: PC tapety pro Windows. lze použít v monitor, ultrabook, obrazovka počítače, phablet, mobil, displej, počítač, tablet, notebook, PC, smartphone a pro operační systémy Windows XP, Windows 10 Mobile, FreeBSD, SUSE Linux, Windows 98, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, Windows Me, Slackware, Windows 2000, Windows Server 2012. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fantasy, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, Formule 1, sportovní wallpapery, ptáci, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, květiny, zvířata, free wallpapers, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály. Stahujte v rozlišení 360x640, 1680x1050, 800x1280, 320x568, 1024x600, 640x480, 375x667, 800x600, 1280x720, 1152x768, 1200x1920, 2048x1080, 1536x2048, 4800x1200, 2560x1920, 1152x864 atd.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Vtípky, vtipy, fóry, frky, kameňáky, anekdoty

Zkuste vypnout! Vtípky, vtipy, fóry, frky, kameňáky, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O škole, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O důchodcích, O mužích, O manželství, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Vtipy o Bohu, Frky ze života, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Frky o tchýních, O Windows, O Chucku Norrisovi, O ženách, Vtipy o doktorech apod.

černý humor, ftipy, fóry, vtípky, kameňáky, vtipy

Zkuste vypnout! černý humor, ftipy, fóry, vtípky, kameňáky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Windows, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Frky o tchýních, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O ženách apod.

Keywords:Nejlepší online hry zdarma, Dopravní značky, Vlajky států a zemí světa, Seznam souborových přípon, Shakira, zdarma, Webové online hry zdarma, Kliparty pro dokumenty, Obrázek čokoládové vajíčko, Full HD pozadí na PC, Obrázky na plochu PC, Online web Hry zdarma bez registrace

Superhry a hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme superhry a hry online zdarma. Naleznete zde Logické, Sportovní, Akční hry, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako květiny, ovoce, hudba, mapy, věda, dopravní prostředky, zelenina, hmyz, jídlo a nápoje, muži, zvířata, halloween, náboženství, sport, stavby, auta, smajlíci a emotikony, přístroje, ptáci, symboly, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje atd.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Lindt, Pozadí, Osvětlení, Kinder, Brno, Drážďany, Jarmark, K Vytištění, Štóla, Kapr, Tisk, Pro děti, Silvestr, Písnička, Mrazík, Keramický adventní věnec, Santa, Vosí hnízda, Kuba, Plocha, Borovice, Vykrajovátka, Václavské náměstí, Nový rok, Film, Hostina, Umělý vánoční stromek, Text, Láska nebeská, Křesťanství, Vídeň apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: stavebnictví, latina, matematika, sport, fyzika, filozofie, školství, politika, náboženství a křesťanství, kultura, nápoje, psychologie, příroda, bankovnictví, jídlo, počítače, zkratky, literatura, technika, software, nástroje, rostliny, věda, lékařství a medicína atd.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Online web Hry zdarma bez registrace, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Velikonoční přáníčko, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Americké federální vlajky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Obrázek koš s vajíčky, PC tapety pro Windows, zdroje informací, multimédia, cestování

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Myšlenky, úsloví, bonmoty, moudrosti, moudra, rčení, hlášky

Citáty slavných osobností, Myšlenky, úsloví, bonmoty, moudrosti, moudra, rčení, hlášky, . Mj. na webu naleznete citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o životě, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o smrti od různých známých osobností.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, kuriozity, internet, Obrázek kuřátka, Online hry pro děti zdarma, Nej hry online, Onlinovky zdarma, Co je to Bílá neděle?, Vše o Vánocích, webovky, Tapety na plochu PC

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Philadelphia Flyers, Zpěvačka, Teolog, Vůdce, Generalissimus, Režisér, Královna, KHL, Dallas Stars, Vrah, Charta 77, Císař, Novinář, Žhavé výstřely, Komunisté, Podnikatelé, Československo, Máj, Hejtman, Fotograf, Protektorát, Politik, Vládce, Svatý, Normalizace, Egypt, Básník, Olympijský vítěz, Česká královna, Komik, Olympijští vítězové, Podnikatel, ČSSD, Hokejisté, Lord, Ekonom apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak otevřít, jak převést, jak přehrát, kterak editovat, jak spustit, jak exportovat, jak konvertovat, čím zobrazit, v čem spustit, čím prohlížet následující typy souborů: komprimace dat, písma, fonty, internet a web, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, obrazy disků, grafiku, konfigurační soubory, šablony dokumentů, systémové soubory, koncovky souborů apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vlajky měst a obcí České republiky, Slovník pojmů Co je to?, URL, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Velikonoční kraslice, doporučujeme, počítače, zábava, odkazy, webové stránky, V, Velikonoční tapeta na plochu s motivem kraslice,

Několik fórů na závěr. Vtip Muž jako zvíře: Najvšestrannejšie zviera je muž, pretože: - keď je zaľúbený, je somár - keď sa ožení je vôl - keď sa neožení, je osamelý vlk - keď podvedie manželku, je neverný pes - keď ho podvedie manželka, je paroháč - keď sa znovu ožení, tak sa to nedá porovnať s ničím, lebo také sprosté zviera na svete neexistuje!

Sedí babka na stromě a kolem jde puberťák. "Copak, babi, Redbull?" "Ne, pitbull."

Čtyři přátelé vyrazili hrát golf. Jeden se zdržel v klubu a tak ti ostatní šli napřed a vyprávěli si o osudech svých dětí: "Můj syn si udělal docela jméno ve stavebnictví. Začal jako tesař a vypracoval se, teď má vlastní stavební firmu. Je tak úspěšný, že loni dokonce daroval svému příteli kompletní nový barák." Druhý se přidává: "To můj synek začínal jako prodejce aut a teď je spoluvlastníkem celé sítě prodejen a vydělává tolik, že k vánocům dal kamarádovi nejnovější model Lincolna." Třetí pak vypráví o synovi, který se stal burzovním obchodníkem a teď dělá takové obchody, že si mohl dovolit věnovat jednomu svému kamarádovi portfolio nejlepších akcií za dva milióny." Když konečně dorazil čvrtý hráč, jeden mu říká, že si povídali o úspěších svých dětí a ptá se, jak si vedl jeho syn. Tak on tedy začne: "No, víte, abych pravdu řekl, nejsem nějak potěšen životní cestou svého syna. Už čtrnáct let dělá kadeřníka, a jak jsem nedávno zjistil, je homosexuál. Ale na druhou stranu je asi docela dobrej, protože jeho poslední tři partneři mu věnovali barák, auto a balík akcií."

Další odkazy:

Partnerské weby
Význam slova Popelec
Tipy na zajímavé weby
Obrázek zelené vejce
Doporučené odkazy
Velikonoční blahopřání k Velikonocům
Naše tipy
Velikonoční wallpaper s dekorací
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.